Tadeusz Górski

keto sernik

Keto sernik – sprawdzone przepisy

Dobry przepis na keto sernik może być prosty i łatwy w wykonaniu. Wystarczy pamiętać o tym, aby ograniczyć węglowodany do minimum. Poznaj przepis na keto sernik, który sprosta nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.
keto pączki

Keto pączki – przepis na pyszne wypieki

Dieta ketogeniczna, niskowęglowodanowa i wysokotłuszczowa zyskuje na popularności. Jest dietą eliminacyjną, która zakłada zwiększenie ilości tłuszczów w diecie i uczynienie z nich źródła energii. Co można jeść na diecie? Czym są keto pączki? Podpowiadamy!
dieta keto a miesiączka

Dieta keto a miesiączka – jak dieta wpływa na miesiączkowanie?

Dieta keto a miesiączka – co warto wiedzieć? Czy stosując dietę wysokotłuszczową w ogóle trzeba zwracać uwagę na tę kwestię? Oczywiście, każda dieta wpływa na nasze hormony. A te z kolei wpływają na miesiączkowanie. Więc jak do tego się ma dieta keto? Wyjaśniamy!
keto biszkopt

Keto biszkopt – pyszny biszkopt kokosowy

W diecie ketogenicznej spożywa się dużą ilość zdrowych tłuszczów, ale trzeba liczyć się ze stopniowych odchodzeniem od węglowodanów lub drastycznym odejściem od węglowodanów do poziomu 5%. Keto biszkopt to ciasto na osłodzenie trudów diety.
Pieczone mięso z warzywami

Jak przygotować mięso do pieczenia?

Pieczenie mięsa jest jedną z najzdrowszych metod przyrządzania mięsa. Jest to dla niektórych problematyczna metoda, ponieważ nieodpowiednio przygotowane…