Archiwum maj 2023

8 Artykuł(y)
bułki keto z mąki migdałowej

Bułki keto z mąki migdałowej – przepis na zdrowe śniadanie!

Przed osobami rozpoczynającymi swoją przygodę z dietą ketogeniczną stoi zwykle spore wyzwanie: trzeba zrezygnować z wielu popularnych produktów węglowodanowych! Warto ułatwić sobie zadanie i znaleźć dla nich dobre zastępstwo. Jakie? Np. bułki keto z mąki migdałowej w miejsce zwykłych, pszennych! Takie bułeczki również pysznie smakują, ale są o wiele bardziej odpowiednie na diecie wysokotłuszczowej.
Psychoterapia zaburzeń odżywiania

Psychoterapia zaburzeń odżywiania

Skuteczna psychoterapia zaburzeń odżywiania to często jedyna droga powrotu do zdrowia. Jakie metody stosują specjaliści, co poza sesjami…
bułki keto z mąki kokosowej

Bułki keto z mąki kokosowej – przepis na pyszne pieczywo!

Świeże chrupiące bułeczki na śniadanie to smak, za którym najbardziej tęsknisz na diecie ketogenicznej? Wcale nie musi tak być! Wypróbuj nasz przepis na bułki keto z mąki kokosowej! Zastąpią tradycyjne pieczywo, a przy tym pozwolą trzymać się wybranego modelu odżywiania. Do ich przygotowania wystarczą proste składniki i kilka wolnych minut!
egg fast

Egg fast – zasady i jadłospis

Egg fast, czyli tzw. post jajeczny, przez wiele osób uznawany jest za ekstremalną formę diety ketogenicznej. Jego zwolennicy podkreślają, że egg fast pozwala schudnąć w krótkim czasie nawet o kilka kilogramów. Przeciwnicy mówią z kolei o negatywnym wpływie takiej diety na zdrowie. Jak jest naprawdę? Czy warto stosować post jajeczny i na czym on polega? Wyjaśniamy!